TURKCELL DİJİTAL SİGORTA A.Ş.

Wiyo markasıyla faaliyet gösteren Turkcell Dijital Sigorta A.Ş., Turkcell’in dijital finansal hizmetler stratejisinin adımlarından biri olarak, teknoloji ve sigorta sektörünü bir araya getirerek sigorta sektöründe yenilikçi çözümleri müşterilerle buluşturmak ve sigorta pazarını büyütmek vizyonuyla 2022 yılında kurulmuştur. Mobil yaşamın sigortacısı olma vizyonuyla çalışmalarını yürüten Wiyo, müşterilerine hızlı, şeffaf, kolay anlaşılır sigorta ürünlerini ve hayatı kolaylaştıran katma değerli hizmet ve çözümlerini dijital süreçlerle önermeyi hedeflemektedir.

www.wiyo.com.tr


TURKCELL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş.

2018 yılında kurulan ve sigorta acenteliği konusunda hizmet veren Turkcell Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. farklı alanlarda müşterilerinin ulaşabileceği sigorta ürünleri sunmaktadır.


TURKCELL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş.

Teknolojinin gücüyle şekillenen geleceğin ödeme deneyimini sunan Paycell, Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. (TÖHAŞ) tarafından 2000 yılında kuruldu. Yenilikçi ödeme yöntemleri ve kullanıcı dostu deneyimleriyle müşterilere en üst düzeyde hizmet sunma vizyonuyla hareket eden şirket, 2016’da BDDK’dan aldığı Ödeme Kuruluşu lisansı ile öne çıkmış ve 2017’de Elektronik Para lisansını ekleyerek geniş bir hizmet yelpazesi sunmaya başlamıştır.

Paycell, ödeme dünyasına getirdiği hız ve kolaylıkla, tüm finansal işlemleri tek bir platformda birleştiriyor. Paycell uygulaması, müşterilerine kurum faturalarını ödeme, araç dışına çıkmadan akaryakıt alımı, Turkcell fatura ve paket yükleme gibi günlük işlemleri sadece cep telefonu bilgileriyle yönetme imkanı tanıyor. Kayıtlı kredi kartlarıyla tek tıkla ödeme yapabilme, 7/24 dilediği telefon numarasına veya FAST ile banka hesabına para gönderme ve QR teknolojisi ile ödeme yapma gibi çeşitli avantajlarla müşterilerine benzersiz bir deneyim sunuyor.

TÖHAŞ, Belbim Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi’ne eşit hisselere sahip olarak, 2018 yılında Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş.’nin kuruluşuna iştirak etmiştir.

Paycell ile finansal özgürlüğünüzü keşfedin, alışverişlerinizde avantajlı deneyimler yaşayın. Paycell resmi web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgiye ulaşabilir ve hemen Paycell’i indirerek geleceğin finansal dünyasını bugünden kullanmaya başlayabilirsiniz.

www.paycell.com.tr