Bireysel Kredi

1. TURKCELL FATURALARI (Cihaz taksitleriniz Turkcell faturasına yansımaya devam ediyorsa)

Turkcell cihaz kampanyanız devam ediyorsa taksit ödemeleriniz çok kolay! Financell kredili cihaz taksit ödemelerinizi Turkcell faturalarınız ile tüm anlaşmalı Turkcell ödeme kanallarından yapabilirsiniz.


2. TURKCELL FATURASI DIŞINDAKİ ÖDEMELER (Cihaz taksitleriniz artık Turkcell faturasına yansımıyorsa)

Turkcell cihaz kampanyanız iptal olduysa, ön ödemeli hattınız ile kampanyaya katıldıysanız veya cihaz taksitleriniz faturanıza yansımıyorsa, ödemelerinizi; Paycell Fatura Ödeme Merkezi, Turkcell Mağazalarında kredi borcunuzu TCKN ile sorgulayarak nakit/kredi kartıyla veya aşağıda belirtilen banka kanallarının ödeme ekranlarından Financell veya Turkcell Finansman A.Ş.`yi seçerek ve Financell.com.tr adresinden giriş yaparak Sanal Pos üzerinden taksit ödemesi, ara ödeme ve erken kapama seçenekleri ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, 0532 757 55 55 no’lu Turkcell Tahsilat Birimi hattından kredi taksit, ara ödeme veya erken kapama alternatiflerini seçerek ödemelerinizi yapabilirsiniz. 


Kısmi ödeme yapmak için anlaşmalı kurumlarda ödeme kanallarının ara ödeme menüsünü kullanmanızı rica ederiz.

Bankalar
Şube/Gişe
ATM
İnternet
Mobil Bankacılık
Telefon
Ara Ödeme
Erken Kapama

*Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası’nda son taksit ödemeleri yapılmamaktadır. Ziraat Bankası ATM kanalında sadece taksit ödemesi yapılmakta, ara ödeme ve kapama yapılmamaktadır.


*Vakıfbank'ta mobil bankacılık haricinde tüm kanallardan ara ödeme yapılabilir.